Podzimní prázdniny s draky

Volný čas, Pro děti

Dětský klub Agráček ve spolupráci s webovým portálem Tátové.info pořádají ve svátek 28.10. zajímavou akci. Toho dne od 14:00 se u sídla Agráčku ve Všeni u Turnova bude konat Pouštění draků.

Vstup na tuto odpolední akci je zdarma. Vítáni jsou malí i velcí, s drakem i bez. „Nezapomeňte si ale s sebou vzít dobrou náladu,“ říká jedna z učitelek Agráčku Barbora Mrázková. Pouštění draků bude spojené také s tvořivými dílnami, zábavou, soutěžemi, pečením brambor v ohni a opékáním dračích ocásků.

Akce je součástí Podzimních prázdnin s draky, které Agráček pořádá od 27.10 do 29.10. Na děti zde čekají výtvarné činnosti (práce s hlínou, křídami, výroba draků), sportovní soutěže, opékání, střelba z luku, odpolední muzicírování s nástroji. V nabídce je i noční přespání v klubu spojené s bojovou hrou a dračí stezkou odvahy. Začátek je v pondělí v 8:00, ukončení ve středu v 16:30. Rodiče i děti si mohou vybrat účast po dobu jednoho, dvou nebo tří dní.

Dětský klub Agráček ve Všeni je předškolní zařízení pro děti od 2 let založené na individuálním přístupu k dětem a práci s nimi v menších skupinkách. Kromě běžného denního provozu nabízí i odpolední hlídání dětí s výtvarným zaměřením. Zřizovatelem dětského klubu je společnost AGRO Český ráj.

Webový portál Tátové.info je společným projektem Ondřeje Čermáka a Aleše Hodiny. Přináší tipy na akce pro děti, mnoho rad nejen pro tatínky, najdete tu i příběhy čtenářů a další.

Termíny