VÁNOČNÍ BENEFIČNÍ KONCERT

Hudba

Zpříjemněte si předvánoční čas benefičním koncertem a pomozte tak dětem s hendikepem.

KV Arena ve spolupráci se Zdeňkem Podhůrským a Michalem Dvořákem chystá na 6.12.2014 koncertní představení, které navazuje na "Číslo na Boha tour 2014".

ČÍSLO NA BOHA je charitativní projekt, který svými kulturními aktivitami podporuje děti s hendikepem tam, kde státní podpora selhává. Jeho patronem je herec, zpěvák a hudebník Zdeněk Podhůrský, který se v rámci koncertu představí se svou skupinouUnderhill Band ve stylu rockového šansonu. Band je odnoží rockové kapely Underhill, působící od roku 2007. V elektroakustickém podání uslyšíte autorský repertoár s českými texty a mimo jiné i písničku Číslo na Boha, podle které je celý charitativní projekt pojmenovaný.

VIVALDIANNO je mimořádně úspěšný hudební projekt  houslového virtuosa Jaroslava Svěceného a rockového klavíristy a autora projektu Michala Dvořáka. Ti se při experimentování se zvuky klasických, etnických i elektronických nástrojů, nechali inspirovat nejen nadčasovou hudbou Antonia Lucia Vivaldiho, ale také geniálním Bachem a Mozartem, houslistou a skladatelem Fritzem Kreislerem či argentýnským mágem Astorem Piazzollou.  Jde o unikátní spojení mezi hudbou minulosti a současnosti, které dostává  další rozměr.

Vstupenky na představení v KV Areně jsou v prodeji v síti Ticketportal, cena vstupenky 450 Kč. Zakoupením vstupenky na tento benefiční koncert, každý návštěvník podpoří přímou cestou částkou 50 Kč dítě s hendikepem z Karlových Varů. Formální šek se získanou částkou bude předán v průběhu představení rodině.

Termíny