Prodejní výstava smysluplných hraček "Rosteme pro život" - Brno

Výstava

Chcete pořídit dítěti kvalitní a smysluplnou hračku? Přijměte pozvání na jedinečnou výstavu Rosteme pro život. Prodejní výstava se koná v sobotu 29. listopadu 2014, v prostorách ZŠ Gajdošova v Brně. A děti vezměte určitě s sebou! U jednotlivých stánků jsou pro ně připraveny dílničky, kde si mohou hrát a tvořit.

Na výstavě budete mít možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit krásné a kvalitní dřevěné hračky, didaktické materiály, stavebnice, hry, potřeby pro výtvarné i jiné tvoření, zajímavé knížky a další věci, které nás při naší cestě rodičovstvím oslovily. K vidění bude také široká škála Montessori pomůcek.

PŘEMÝŠLÍTE, JESTLI VZÍT I DĚTI?
Určitě ;-) Děti k této výstavě neodmyslitelně patří. U jednotlivých stánků si mohou hrát a stavět na kobercích nebo tvořit v připravených dílničkách.

PRO DOSPĚLÉ
Můžete se těšit na pestrou nabídku kvalitních a smysluplných výrobků pro děti,
máte příležitost vybírat si z nabídky kroužků pro děti od rodinných nebo mateřských center,
a také možnost získat informace o vzdělávání v MŠ a ZŠ se zaměřením na Montessori pedagogiku.

PRO PEDAGOGY A ODBORNÍKY
Budete mít možnost porovnat originální i neoriginální Montessori materiál, a hlavně se těšit na příjemnou atmosféru a místo pro společné setkávání.

REZERVACE VYSTAVOVANÝCH VÝROBKŮ PŘEDEM
Jednotliví vystavovatelé představují postupně sebe a své produkty na naší Facebookové stránce. Máte možnost rezervovat si na FB předem věci, které jste si vybrali a na výstavě si je už jen vyzvednout. Budete mít jistotu, že vám je nikdo nevyfoukne před nosem :)

BAZÁREK
Přebývají Vám doma hračky, ze kterých děti už vyrostly? Nebo chcete něco z druhé ruky opatřit? Můžete využít náš bazárek přímo na výstavě.

DÍLNIČKY
Jednotliví vystavovatelé mohou vybírat drobný příspěvek na materiál.

OTEVÍRACÍ DOBA
sobota 29.11. 10 - 17 hod


Už se na vás moc těšíme :)

Na viděnou na výstavě!

Termíny