Muž se železnou maskou - divadelní představení na hradě Šternberk

Volný čas, Pro děti

Konec října, přesněji sváteční úterý 28. 10. 2014, bude patřit historickému divadelně-šermířskému představení. V letošním roce se na hradě odehraje klasické dobrodružství na námět románu Alexandra Dumase Muž se železnou maskou, dobrodružný a romantický příběh o krutém osudu prince zakutého do železné masky, který nikdy neměl spatřit světlo světa. Právo a spravedlnost však tentokrát ponese jména slavných a obávaných mušketýrů Athose, Porthose, Aramise a D'Artagnana, kteří navzdory svému přátelství budou rozděleni vůlí krále Ludvíka XIV. Podaří se jim najít odvahu a staré přátelství a dosadit na královský trůn právoplatného dědice?


http://www.hrad-sternberk.cz/

Tento nezapomenutelný příběh ožije v podání Divadla historie v pohybu EXULIS. Představení plné soubojů, intrik a statečných hrdinů se uskuteční přímo v historických prostorách hradu. Začátky jednotlivých představení jsou v 15, 16, 17 a 18 hodin.

Vstupné na představení činí 150 Kč pro dospělé, studenti, senioři a děti do 15 let zaplatí 100 Kč, rodinné vstupné činí 400 Kč a děti do 3 let mají vstup zdarma.

Z důvodu omezené kapacity prohlídek doporučujeme rezervaci. Vstupenky si můžete zamluvit na tel. 585 012 935 nebo 725 718 059 či e-mailem na adrese gottwaldova.helena@npu.cz.

Termíny