Pirátský guláš

Pro děti
TOM 1722  Pěšinky a Ostříži v rámci  Klubu rodinné turistiky pro vás připravili  oblíbenou akci:    PIRÁTSKÝ GULÁŠ procházku pro děti do 12 let a pro děti z mateřských škol i prvňáčky v doprovodu rodičů   Přijít můžete v sobotu 11. 10. 2014 mezi 10. hod. a 11. hod. k rybníku Biřička.
Na trase si užijete něco z dobrodružného života pirátů a vyzkoušíte si i malé lanové centrum. Nakonec si uvaříte bramborovýpirátský guláš podle vlastních představ. Trasa bude dlouhá asi 2 km a sjízdná i pro dětské kočárky.      Každý tatínek a kluk od 7 let si přinese buřt nebo párek, malou cibulku a 1/2 l pitné vody, maminky a dívky 1 oloupanou bramboru, kousek tuku na smažení, trochu hladké mouky. Všichni si mohou vzít své oblíbené gulášové koření, sůl, kapesní nůž, misku, lžíci a šátek.   Kotlíky rodinám  nebo skupinám návštěvníků zapůjčíme. Ve 14.30 hod. si s většími dětmi zahrajeme bojovou hru. Na sebe vezměte teplé sportovní oblečení a dobrou obuv, nezapomeňte pláštěnku.  

  Doprava: MHD č. 1 a 2 stanice u kostela na Novém Hradci Králové, parkování v přilehlých ulicích.  Za program a bezpečnost odpovídá vedení TOM 1722, vedoucí V.Hušková - 776 627 336    
Termíny