Speciální dětské prohlídky na hradě Šternberk

Volný čas, Pro děti

Neděle 12. října bude patřit především dětem. Připravujeme speciální dětské prohlídky nazvané Cestovatelé v čase. Program o životě dětí na hradě v minulosti je určen pro návštěvníky v předškolním a mladším školním věku (4 až 7 let) v doprovodu rodičů.


http://www.hrad-sternberk.cz/

Prohlídky jsou určeny maximálně pro 10 dětí v doprovodu rodičů, proto doporučujeme rezervaci. Začátky prohlídek jsou v 10, ve 12 a ve 14 hodin. Vstupné na dětské prohlídky odpovídá vstupnému na první okruh, děti do 3 let mají vstup zdarma. Kromě speciálních dětských prohlídek budou samozřejmě probíhat i klasické prohlídky pro širokou veřejnost. Více informací naleznete na www.hrad-sternberk.cz.

Anotace: Bydlely na hradě děti? A hrály si? Při edukačním programu Cestovatelé v čase se děti společně s lektorem přenesou do minulosti a podívají se, jaký byl život dětí na panském sídle. Popovídají si o životě šlechty a výchově dětí, o denním rozvrhu malých knížat a kněžen, módě, společně si prohlédnou některé hračky, které dnes nejsou příliš známé, nebo historické fotografie z archívu posledních majitelů hradu. Součástí programu jsou i rukodělné aktivity a zapůjčení kostýmu.

Kontakt pro rezervaci: tel. 585 012 935, 725 718 059, e-mail: gottwaldova.helena@npu.cz

Termíny