Nahlédnout do psího světa mohou děti v neděli ve Zlatém jablku

Pro děti

I poslední neděle v září bude ve Zlatém jablku věnována dětem. Tentokrát se v rámci pravidelného cyklu pohádkových nedělí setkají v sále multikina Golden Apple Cinema s veselým pořadem „Pejskování“. Představení začíná opět ve 14:00 hod.

 

V neděli 28. září si mohou děti ve zlínském multikině opět užít spoustu legrace a zábavy. Do svého psího světa, který je tak trošku naruby, je během představení plného písniček zavede zvědavý a neposedný pejsek Macík. Pro malé návštěvníky a jejich rodiče je připravena řada veselých písniček, tanečků, zábavných her a povídání, které si pro ně připravil společně se svými kamarády Ladislav Dobeš. "Jednoduše neustále vymýšlíme nové a nové pejskoviny, protože kdo umí pejskovat, neví, co je nuda," říká herec a autor celého představení.

 

Představení je určeno pro děti od 3 do 8 let, trvá 70 minut a proběhne už tuto neděli ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema. Stejně jako u ostatních představení pro děti, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné je 40 Kč.

Termíny