Nejpopulárnější francouzská zpěvačka současnosti ZAZ poprvé v Brně

Hudba

Ptáte se, kdo je to ZAZ a proč jít na její koncert? ZAZ je umělecké jméno půvabné a energické francouzské zpěvačky s podmanivým hlasem a jedinečným stylem. A na její koncert jděte proto, že se budete královsky bavit!

Po opakovaném úspěchu na festivalovém pódiu ostravských Colours se francouzská zpěvačka a skladatelka ZAZ konečně chystá do Česka na dlouho očekávaný samostatný koncert. V Brně se představí 1. prosince v hale Vodova s repertoárem ze své nové desky Paris, která vychází v listopadu. Určitě ovšem nezapomene ani na své největší hity z předešlých nahrávek včetně nejslavnější písně Je veux. Právě ta jí totiž otevřela cestu na pódia a do srdcí fanoušků po celé Evropě.

ZAZ miluje pódium jako málokdo. Publikum v ní probouzí temperament ne nepodobný proslulé Edith Piaf, ale chraň Bůh, že by francouzskou legendu chtěla napodobovat. ZAZ je svá, neopakovatelná a svěží. „Už od malička jsem věděla, že se nějak dostanu do povědomí,“ řekla před časem deníku Metro. „Chtěla jsem něco udělat, k něčemu na světě být, a k tomu jsem potřebovala být známá. A když jsem teď ve sdělovacích prostředcích, prostřednictvím hlasu, hudby a textů můžu mluvit ke spoustě lidí. A jak je člověk známý, má najednou možnost něco udělat, může hromadu věcí. A to jsem právě chtěla. To je pro mě nejpodstatnější, že něco můžu sdělit.“

ZAZ před nedávnem zveřejnila klip k písni „Paris sera toujours Paris“ a podle všeho se fanoušci v Brně můžou těšit na prvotřídní pařížský kabaret v podání této okouzlující francouzské zpěvačky.

Kde: hala Vodova, Brno
Kdy: 1. prosince 2014
V kolik: 19.30

Více informací na www.nejkoncerty.cz

https://www.facebook.com/events/974480359234892/

Vodova 108/334, 602 00 Brno

Termíny