Polské lahůdky i hudba v Praze

Volný čas, Hudba

Nenechte si ujít již 3. ročník Dnů polské kuchyně a kultury v pátek 26. 9. od 14 do 22 hodin a v sobotu 27. 9. od 10 do 17 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3.

 Oficiální zahájení proběhne v pátek v 16 hodin za účasti starostky Prahy 3 Vladislavy Hujové a velvyslankyně Polské republiky Grażyny Bernatowicz.

 Oblíbená, zdarma přístupná akce nabídne několikrát denně kulinářskou show tří špičkových polských šéfkuchařů, dále patnáct stánků s možností ochutnat a zakoupit polské delikatesy a v neposlední řadě prezentace měst Tarnov, Opolí, Gdaňsk a regionu Dolní Slezsko.

 Chybět nebude ani hudba - zahrají polské kapely Katarzynki (pouze v pátek), Buraky a DagaDana (v pátek i v sobotu). A na místě bude i hrnčířský kruh z Boleslawce - každý si tak bude moct vyzkoušet práci s kvalitní hlínou z této světoznámé oblasti.

 Organizátory Dnů polské kuchyně a kultury jsou městská část Praha 3, Polský institut v Praze, Velvyslanectví Polské republiky v Praze, Ministerstvo zemědělství a rozvoje venkova Polské republiky, Dolní Slezsko a Agencja Rynku Rolnego.

 

Účinkují

Katarzynki (pouze v pátek), Buraky a DagaDana (v pátek i v sobotu)

Termíny