DEVAKANT workshop "Let the Real Sound Come Out" - Sudislav nad Orlicí

Kurzy, vzdělání, konference

V tomto jednodenním workshopu prozkoumáme mnoho různých technik, které otevřou náš hlas tím nejpřirozenějším způsobem, bez násilí, bez úsilí…necháme náš hlas, náš skutečný hlas, vyjít…až přestaneme rozlišovat, zda zpíváme my anebo jsme součástí velikého celku.

Budeme také prozkoumávat mnoho různých zvukově - meditačních metod…“Nada-Brahma“, posvátné zpěvy, které každý z nás nosíme hluboko v sobě.

Chorály, alikvotní tóny, hlasová cvičení západu i východu, stejně jako Kirtan (jednoduchý a mocný proces jogy, pomocí kterého lze najít nejen klid v mysli ale i zcela změnit svůj osud).

To vše bude pro nás příležitost proniknout do tajemství našeho přirozeného, původního zvuku."

Pokud potřebujete načerpat šířku vnitřního prostoru a klidu, pokud potřebujete cítit přítomnost sebe sama, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost rozeznít se inspirováni Devakantem.

Místo konání:

Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Termín konání:

sobota 15. listopadu 2014 od 10:00 do 18:00

Cena workshopu:

1700Kč

Přihlášky zasílejte na:  info@cestasrdce.cz, tel: 603 957 879 nebo 737 360 945





Účinkují

Devakant je umělec, který svým bytím, způsobem života i tvorbou překračuje hranice mezi formou a obsahem, mezi hmotou a duchem.

Nikdy neměl ambice být lektorem nebo učitelem. Následoval to, co mu jeho život nabídl a po 33 letech intenzivního studia hudby, koncertování a tvoření přijal i tuto novou životní zkušenost. Jak sám říká, má ji rád J.

Pokud bychom chtěli popsat, byť i ve stručnosti, jeho život, nestačilo by nám mnoho knih. Lépe poslouží jeho hudba i sochařská tvorba (ta je téměř bez výjimky inspirovaná ženami).

Devakant je národností Američan a Ital. Za svůj život procestoval celý svět, to proto v jeho hudbě najdeme tolik vlivů a kulturních zvláštností. Prožil 15 let svého života v osobním kontaktu s Oshem, v jeho domě, který pro něho tvořil.

 





Termíny