VELKÝ KRUH ŽIVOTA 1 - Sudislav

Kurzy, vzdělání, konference

Víkendový obohacující kurz pro ženy  s italskou lektorkou Surya Cinzia Donnoli.

Velký kruh života je intenzivní prožitkový kurz, který osvobozuje přirozenou ženskou sílu a vědomí sama sebe.

Vede k rozpoznání a uctění čtyř etap ženského životaa k pochopení jejich významu a barevnosti.Je ponořením do hlubokých vod našich ženských dušía vědomým spojením s dávnou ženskou pamětí. Umožňuje uzdravit a osvobodit naši vnitřní intuitivní a moudrou ženu ve všech svých proměnách. Zabývá se zdravou sexualitou, která je pro ženu základním zdrojem energie a psychického zdraví.

Každý víkend má dvě témata – dvě etapy života ženy. Témata prvního víkendu jsou Panna (1.menstruace, žena nezávislá) a Matka (žena zralá, svrchovaná), druhý víkend Žena Moudrá (období přechodu, magie) a Baba Jaga (žena bez věku, rozpletení).

Termíny

Sudislav - 8. - 9. listopadu 2014 - 1. část

Sudislav - bude upřesněno - 2. část

Cena jednoho víkendu je 2700 Kč za osobu při úhradě obou víkendů zároveň. Při úhradě pouze jednoho víkendu je cena 3100 Kč. 

Přihlášky na: e-mail: info@cestasrdce.cz, tel: 603 957 879 Markéta

 

Účinkují

Surya Cinzia Donnoli je průvodkyní k vnitřním ženským světům. Učí komunikovat se sebou samými prostřednictvím vlastního těla. Provádí světem energií a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny podoby ženské přirozenosti.

Je ženou, která zná cestu k ženské duši a rozplétá a uzdravuje zdánlivě neuchopitelné spleti emocí, pocitů a nekonečných proměn ženského bytí.

Termíny