Pozvednutí energetických vibrací planety Země - jednodenní seminář v Bratislavě

Kurzy, vzdělání, konference

Setkání s Luisou Muratori - italská vědma.

Během workshopů pracujeme na odblokování, uvolnění a opětovném uvedení do chodu těch částí našeho Bytí, které nás dosud omezovaly. Rozvíjíme naše schopnosti, kterými disponujeme jako Lidské Bytosti my všichni. Zároveň pracujeme na postupné aktivaci jednotlivých stupňů vědomí na osobní a planetární úrovni. Probíhá Zasvěcení do užívání nástrojů a mechanismů sloužících k harmonizaci Lidské bytosti a k pozvednutí úrovně energetických vibrací planety Země. Kurz je zaměřen na praktikování poznaných skutečností. Lidská forma je jednou z nejdokonalejších forem života ve Vesmíru. Náš potenciál nemá žádné omezení. Naše skutečné schopnosti mají neuvěřitelný rozměr. Nyní je na nás, abychom se na tuto skutečnost rozpomenuli.

Luisa bohužel oznámila, že letos na podzim je to její poslední oficiální návštěva. Cítí, že předala to, co bylo jejím úkolem. Impulsů k probuzení od Luisy skutečně nebylo málo. Na území Česka a Slovenska působila sedm let a dotkla se svým Voláním a Sdílením mnoha duší.

Pokud jste se s ní ještě nesetkali a chtěli byste. Máte nyní příležitost přijít se s Luisou rozloučit a strávit den v její přítomnosti na některém z jednodenních nebo půldenních seminářů. Více informací o termínech a místech, kde semináře proběhnou najdete na www.cestasrdce.cz .

Témata, kterých se chce Luisa na těchto seminářích mimo jiné dotknout, jsou následující:

- Skutečné SEBE-VĚDOMÍ

- Mír se sebou, s ostatními Bytostmi, s planetou a s celým Multiversem

- Tvoření v Radosti

- Nalezení a projevení vlastní Vůle

Během dnů mimo semináře budou ještě probíhat aktivace Hvězdného kódu. Více informací o termínech a místech, kde budou aktivace probíhat, najdete www.cestasrdce.cz

Termín kurzu:
8.11. 2014 - Bratislava (jednodenní) - hotel Ponteo, Rusovce

- kontakt Palo Hyben:  pavel.h@centrum.sk, tel: +421 908 678 481+421 908 678 481

Účinkují

Luisa Muratori, italská vědma pracující dlouhodobě na projektu pozvednutí energetické vibrace planety Země, přijede opět letos na podzim do ČR a SR

Termíny