Pozvednutí energetických vibrací planety Země – Znojmo

Kurzy, vzdělání, konference

Během workshopů pracujeme na odblokování, uvolnění a opětovném uvedení do chodu těch částí našeho Bytí, které nás dosud omezovaly. Rozvíjíme naše schopnosti, kterými disponujeme jako Lidské Bytosti my všichni. Zároveň pracujeme na postupné aktivaci jednotlivých stupňů vědomí na osobní a planetární úrovni.

Během workshopů probíhá Zasvěcení do užívání nástrojů a mechanismů sloužících k harmonizaci Lidské bytosti a k pozvednutí úrovně energetických vibrací planety Země. Kurz je zaměřen na praktikování poznaných skutečností. Lidská forma je jednou z nejdokonalejších forem života ve Vesmíru. Náš potenciál nemá žádné omezení. Naše skutečné schopnosti mají neuvěřitelný rozměr. Nyní je na nás, abychom se na tuto skutečnost rozpomenuli.

Luisa bohužel oznámila, že letos na podzim je to její poslední oficiální návštěva. Cítí, že předala to, co bylo jejím úkolem. Impulsů k probuzení od Luisy skutečně nebylo málo. Na území Česka a Slovenska působila sedm let a dotkla se svým Voláním a Sdílením mnoha duší.

Pokud jste se s ní ještě nesetkali a chtěli byste. Máte nyní příležitost přijít se s Luisou rozloučit a strávit den v její přítomnosti na některém z jednodenních nebo půldenních seminářů. Více informací o termínech a místech, kde semináře proběhnou najdete na www.cestasrdce.cz .

Termín kurzu:

21.10. 2014 – Znojmo (půldenní) – rodinné centrum Maceška

- kontakt: Dagmar Entlerová, tel: 723 454 091, e-mail: rc.maceska@volny.cz

Účinkují

Luisa Muratori - italská vědma

Termíny