MAMINY RUN - Praha Vysočany

Volný čas, Sport, Pro děti

MAMINY RUN - nikdy nekončící štafetový běh maminek Českou republikou rozhýbal i Prahu! Zveme vás na poslední zářijový běh Prahou, který proběhne na Fitness Louce ve Vysočanech v neděli 28. 9. Připojte se svou účastí k projektu, který podporuje zdravý životní styl nejen maminek, ale celých rodin. Vítáni jsou proto i tatínkové.

Ve Vysočanech je připraven běh maminek na 5 km bez končárku od 9:30 a s kočárkem na 4,5 km. Děti si mohou vyzkoušet trať o délce 1 km nebo si s tatínky projít víceboj.

Běh je určen všem maminkám s jakoukoli sportovní výkonností. Smyslem štafety je strávit pěkné odpoledne na čerstvém vzduchu a poznat stejně naladěné maminky.  Neběží se na čas a výkon ale pro radost z pohybu a podporu aktivního životního stylu. Symbolické předávání štafetového kolíku mezi městy a obcemi postupně rozšiřuje komunitu aktivních maminek a rodin.

Štefetu odstartovala v květnu 2014 česká olympionička Kateřina Emmons na Kladně. Od té doby procestovala kus republiky a vytvořila silnou komunitu aktivních maminek.

Foto a reakce na https://www.facebook.com/maminyrun?fref=ts.

Těšíme se na všechny  Smile

Účinkují

Patronkou vysočanského běhu je atletická trenérka Dita Franklová.

Vzácným hostem bude olympionička, tyčkařka a nyní hlavně maminka Kateřina Baďurová Janků.

Kontakty

www.maminyrun.cz

Termíny