SLADKÉ PEČENÍ na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Výstava

Ve dnech 10. – 12. října 2014 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční výstava kreativního pečení – SLADKÉ PEČENÍ. Ke koupi budou pomůcky a materiál potřebný k pečení a workshopy, která naučí práci s potahovou hmotou. 

Hlavní novinkou letošního ročníku je rozšíření o výstavu kreativního pečení SLADKÉ PEČENÍ. Výstava plná neodolatelných chutí a vůni, která potěší všechny milovníky sladkých dobrot. Těšit se můžete na zajímavý přehled cukrářských surovin a dekorací, modelovacích potřeb a potravinářských pomůcek. Jedním z hlavních témat letošního prvního ročníku jsou pečené dárky, které udělají radost obdarovanému nejen svou úžasnou chutí, ale také potěší oko svým uměleckým balením. Pro návštěvníky budou připraveny workshopy na téma příprava a barvení potahové hmoty, tvorba květinky nebo zvířátka a navíc bude možné si vyzkoušet práci s pomůckami určené pro zdobení z řady Delicia Deco firmy Tescoma. Nebudou chybět ani ukázky razítkování potahové hmoty, tvorba reliéfů, zdobení perníčků. Navíc bude možné si vyzkoušet práci s pomůckami určené pro zdobení. 

Souběžně lze navštívit na jednom místě po zaplacení 1 vstupného čtyřlístek výstav Teplo domova, Život bez bariér, Kreativ Ostrava a Sladké pečení.

Otevírací doba: 
10. – 11. 10.        10:00 - 18:00 hodin
12. 10.                10:00 - 16:00 hodin
Cena vstupného:
Dospělí                                    70,- Kč
Důchodci, děti, studenti, ZTP     50,- Kč

Hromadný vstup pro školy         20,- Kč

Platí VIP karta 2014

Termíny