GASTRO FOOD FEST 2014

Volný čas

Co je možné očekávat na 2. ročníku?

Pro letošní ročník bude 60 vystavovatelů (vč. partnerů) z toho 20 restaurací,  ostatní - vinaři, pivovary, prodejci kávy, čaje, nealko nápojů, likérků, cukrátek a farmáři.

 

Nebude chybět ani prezentace regionální potraviny Ústeckého kraje a regionálních farmářských pěstitelů.

Návštěvníci budou moci ochutnat nejen českou kuchyni a domácí produkty, ale i kuchyni švýcarskou a molekulární, sushi, škeble a mnoho další. K vidění bude baristická show, kuchařskou show – souboj šéfkuchařů, cukrářské speciality nebo jak správně a chutně připravit zdravou stravu. Uskuteční se i show vaření se Zvěřinou. Vystoupí zde známí šéfkuchaři Radek Šubrt, Marek Svoboda, Lukáš Uher a další. Krásný doprovod při vaření, ale i hudební vystoupení bude mít herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová.

 

Těšit se dále můžete na doprovodné programy se soutěžemi o zajímavé a hodnotné ceny a mnoho zábavy nejen pro dospělé, ale i pro děti v podobě Dětského ráje plného skákacích hradů, malování na obličej, dočasného tetování a mnoho dalšího.

Festival dá šanci mladým kuchařům a cukrářům. V rámci festivalu bude speciální den tj. PÁTEK 17. 10. 2014 od 12  - 17 hod. pro odborné školy gastronomického zaměření. 

Tuto akci vám přináší Gastronaut.cz.

Termíny