MAKRO Stodůlky láká na kuchařskou show

Volný čas

Společnost MAKRO slaví 50 let od otevření první prodejny v Německu. V rámci oslav připravila kuchařskou roadshow pro širokou veřejnost po prodejnách po celé republice. V MAKRO Stodůlky v Praze se představí šéfkuchař Radek Šubrt z restaurace Amade. Kouzlit z čerstvých surovin bude od čtvrtka 11. 9. do soboty 13. 9. 2014 vždy od 10:00 do 14:00 hodin.

„MAKRO nabízí kvalitní ingredience, ze kterých vaří i ti nejlepší šéfkuchaři,“ vysvětluje Marcela Syrovátková ze společnosti MAKRO Cash & Carry ČR. „Proto jsme je v rámci oslav 50 let METRO pozvali k nám do obchodů, aby kousek ze svého umění předali odborné i laické veřejnosti. Kuchaři budou prezentovat své restaurace, vařit budou primárně ze surovin našich vlastních značek,“ dodává. Během září a října se představí nejlepší čeští šéfkuchaři ve 14 prodejnách MAKRO Cash & Carry po celé České republice.

Radek Šubrt je známý jako porotce televizní show MasterChef. Svůj názor na špičkovou moderní kuchyni si tříbil nejen v nejlepších restauracích a hotelech v Praze, ale také během své mezinárodní praxe například v Luzernu, Mnichově či New Yorku. Pod jeho vedením září kuchyně Amade pestrostí a originalitou a spoléhá na  spojení domácích tradic a vysoce kvalitních surovin.

Tuto akci vám přináší Gastronaut.cz.

Termíny