Probuzení ženy 1. část Země, Oheň - Sudislav nad Orlicí

Kurzy, vzdělání, konference

Ženská síla je obrovská moc, kterou ženy mohou využít k tvoření čehokoli, na co pomyslí. Ale kterou dosud znají málo. V dnešní době jsou ženy autonomní a svobodné, můžou dělat co chtějí a zvolit si osobu, se kterou budou žít. Ale ta samá svoboda a autonomie často není prožívána uvnitř, protože chybí vnitřní ženská síla.
Cílem semináře Probuzení ženy je objevit obrovský ženský potenciál, který dřímá uvnitř v ženě. VNITŘNÍ ŽENSKOU SÍLU. Abychom byly vitální, intenzívní, autentické, své. Ve chvíli, kdy posvítíme tam, kde dříve byla tma, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Život se změní, protože uvnitř bylo něco hluboce změněno. Vnitřní ženská síla byla PROBUZENA. 

Probuzení ženy - seminář pro objevení skutečné (ě) ženské síly.

Probíhá ve dvou víkendech. Na prvním víkendu se pracuje s elementem Země (sféra těla) a elementem Ohně (životní energie, ženský oheň).

Druhý víkend je věnován elementu Vody (podvědomí a emocionalita) a elementu Vzduchu (životní radost, kontakt s vnitřní silou).

1. část - Země, Oheň - 13. - 14. září 2014
2. část - Voda, Vzduch - 18. - 19. října 2014

7 důvodů proč přijít na tento kurz:

- dozvědět se tajemství své ženské duše

- probudit každou buňku svého těla 

- uvidět dosud nepoznané tváře sebe sama

- zažít něco výjimečného

- spojit se se svým ženským instinktem a intuicí

- dostat novou chuť do života

- pobavit se, inspirovat se a aktivně relaxova

 

Přihlášky na:  e-mail: info@cestasrdce.cz

tel: 603 957 879 - Markéta

 

Účinkují

O LEKTOROVI: Surya Cinzia Donnoli

Původním povoláním módní návrhářka. Ve svých 26 letech se vydala za svým snem být tanečnicí. S osobitou citlivostí a s italskou lehkostí provádí světem ženství a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny tváře ženské přirozenosti. Je průvodkyní k vnitřním ženským světům. Učí komunikovat se sebou samými prostřednictvím vlastního těla. Provádí světem energií a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny podoby ženské přirozenosti.

Termíny