Indiánské léto

Výstava, Volný čas, Pro děti

Přichází období nazývané jako "indiánské léto". Již tradičně se u nás ve West Parku v tuto roční dobu vydáváme za původními obyvateli Ameriky - indiány. Pokud vás jejich kultura oslovuje a rádi byste se dozvěděli něco o jejich životě a vyzkoušeli různé dovednosti, neváhejte a přijeďte k nám!

Co vás čeká:

Nahlédnete do nezkreslené historie osidlování amerického západu. Stanete se na chvíli indiánem, kovbojem nebo zlatokopem a vyzkoušíte si jejich život na vlastní kůži! Naučíte se střílet z luku, házet tomahawkem, rýžovat zlato, lovit mustangy nebo házet lasem. Můžete se stát pomocníkem našeho šerifa a vyfotit se s ním v jeho voze nebo ochutnat speciality z Divokého západu.

Jak již bylo zmíněno, program bude zaměřen především na původní obyvatele Ameriky, jejich kulturu, zvyky, tance, apod.

Na co se můžete těšit:

- indiánské taneční vystoupení

- čtení indiánských pohádek a příběhů v týpí

- dětské powwow

- soutěž o nejlepší dětský indiánský kostým

- pečení ind. chleba, tzv. hadů

- komentované prohlídky muzea

- workshop - výroba indiánských bubnů (na workshop je třeba se nahlásit předem na info@westpark.cz  nebo na tel: 606 774 491; kapacita je omezená - místo bude závazně rezervováno po zaplacení účastnického poplatku; cena workshopu je 1.500,- Kč; vlastnoručně vyrobený buben si samozřejmě odnesete :-) )

Připravili jsme pro vás také muzejní expozice obohacené o celou řadu autentických exponátů dovezených z USA a spoustu zábavných aktivit.

Komentované prohlídky muzea proběhnou  ve 12:00 a 16:00 hodin.

Těšíme se na vás!

Kontakty

www.westpark.cz

Termíny