THE BLACKCROW TOUR 20/21

Hudba, doom, power, crossover, metal, gothic, country, thrash
HYPNOS VYRAZÍ NA DOMÁCÍ „THE BLACKCROW TOUR“ S DOOMAS & MADE BY ZERO.
Zastávku ve Velkých Hamrech podpoří trutnovští thrash/croossover prasáci EXORCIZPHOBIA, potštejnští power/core RADIO JEREVAN a domácí thrash PERSEID.

Letošní podzim bude v táboře HYPNOS ve znamení nového alba “The Blackcrow”, které bude logicky podpořeno hlavně na pódiu. Těší nás, že první možnost seznámit se s novým materiálem naživo budou mít fanoušci doma, v Čechách a na Slovensku. Na 13 koncertech HYPNOS doplní death/doomoví Slováci DOOMAS, kteří se zformovali v roce 2006 v Nové Bani, a kteří dnes právem patří ke slovenské metalové špičce, s mnoha zkušenostmi z koncertování po celé Evropě. Všeobecně známá je i jejich provázanost s největším tvrdě metalovým festivalem na Slovensku – Gothoomem, který rok od roku roste. Třetí kapelou turné budou death metalcoreoví MADE BY ZERO, kteří mají, vedle své živelné produkce, díky svému žánrovému zaměření i potenciál oslovit mladší publikum. Není určitě bez zajímavosti, že MBZ pochází stejně jako HYPNOS z Uherského Hradiště.
Kromě níže uvedených společných koncertů samozřejmě každá ze skupin absolvuje i svoje individuální akce, sledujte proto jednotlivé internetové stránky pro více informací. Takže brzy na viděnou!
Termíny