HELLMANN´S BURGERFEST 2014

Volný čas

Největší gastro-festivalová akce letošního roku na Výstavišti v pražských Holešovicích.

 

Účastní se 30 restaurací, které se specializují na americkou kuchyni a především kvalitní nefalšované americké burgery. Návštěvníci tak ochutnají pravou americkou klasiku a budou také svým hlasováním rozhodovat o nejlepším burgeru a o nejlepší americké restauraci (Bejzment, T. G. I. Friday´s, Black Dog, Zephyr, Dish,  Němý Medvěd, James Dean Prague, Peters Burger Pub, Texas Steak House, Joe’s American Grill nebo Tom’s Burger...)

 

Minulý ročník Burgerfestu byl mimořádně úspěšný, a proto jsme se rozhodli pro návštěvníky akce připravit i bohatý doprovodný program, jako například: VIP zóna Jack Daniels, výstavu amerických historických vozidel a motoristických kousků ze stáje Harley Davidson, ukázku amerického fotbalu nejlepšího klubu u nás Black Panthers a mnoho dalšího. Na pódiu se dále představí i různé kapely, nebo baviči z pořadu Na stojáka.

 

Zázemí na Burgerfestu ale najdou i maminky s dětmi, či kulinářští nadšenci na live cooking show, nebo amatérští kuchaři v soutěži amatérů o nejlepší burger. 

 

Více na www.burgerfest.cz

Tuto akci vám přináší Gastronaut.cz.

Termíny