Orientalika show 2014

Volný čas

ORIENTALIKA SHOW 2014
Dovolte mi vám představit a pozvat vás na první ročník podiové taneční show. Představíme vám tento, pro středoevropana, poněkud tajemný svět orientálního tance v jeho nejkrásnější podobě. Nechte se unést do pohádkového světa a dovolte nám představit vám různé styly tohoto tanečního umění.  Pro diváky je připraven krásný a bohatý program, pečlivě jsme volili jednotlivé vstupy abychom divákům nabídli širokou škálu tanečních stylů a ukázali v našem tanečním představení rozmanitost, kterou orientální tanec nabízí. Široké veřejnosti nabízíme setkání s tímto krásným a ladným tancem, jemnými i temperamentími pohyby úžasných tanečnic nejen z Pardubic, ale opět i tanečních špiček z celé České republiky.
Cena v předprodeji je 110,- Kč, na místě pak 130,- kč.

VSTUPENKY na ORENTALIKA SHOW 2014 k prodeji již od půlky srpna! Pokud si ji koupíte vstupenku v předprodeji můžete ušetřit na každé vstupence 20,- Kč . Objednejte si vstupenky na tel. 604513099, popř. e-mailem na katerina.borovcova@seznam.cz.

AKCE JE BEZ BARIÉR! Naše akce je opravdu pro každého! Bohatý taneční program se koná v ABC klubu, který je bezbariérový, tzn. představení je vhodné i pro lidi s těleným postižením a věříme, že i takto nabídneme kulturní zážitek všem spoluobčanům bez rozdílu.

AKCE V PŘEDSÁLÍ - V předsálí cca hodinu před zahájením představení, o přestávce a také i po skončení akce budete mít možnost zakoupit např. šperky, orient. zboží, kosmetiku Oriflame a také dekorativní kosmetiku Mary Kay. A pozor! Budete mít možnost nechat se zdarma nalíčit a popř. poradit s péčí o pleť od 2 šikovných kosmetických poradkyň a vyzkoušet kosmetiku Mary Kay osobně, popř. si domluvit bezplatnou hodinku krásy A neustále chystáme další novinky, které vám udělají radost.

OBČERSTVENÍ - Pro vaše pohodlí a zpříjemnění večera bude otevřen bar a vy tak budete mít možnost zakoupit si kávu a další občerstvení.

Termíny