Besedy a diashow cestovatele Jiřího Kolbaby v Praze

Výstava, Volný čas, Turistika

Vážení příznivci cestování,ve čtvrtek 31. října můžete navštívit dvě besedy a diashow cestovatele Rádia Impuls Jiřího Kolbaby v PRAZE.
Oba pořady se konají v KINĚ DLABAČOV, BĚLOHORSKÁ 24 a veškerý výtěžek ze vstupného bude poskytnut na léčbu dětských onkologických pacientů. Více o projektu na https://www.1000statecnych.cz/1) začátek v 17:30 hodin, téma: TO JE HAVAJ!
Předprodej vstupenek: https://goout.net/cs/listky/cestovatelska-beseda-s-jirim-kolbabou-havaj/ykbf/
Anotace k pořadu: „To je havaj“ - říkáme, chceme-li popsat něco rajského. Čeká nás dobrodružný i romantický objevitelský výlet po šesti ostrovech pacifického souostroví. Narození ostrovů z lávy podmořských sopek, král Kamehameha, historie osidlování, mořeplavec James Cook, surfaři, květinové věnce, pláž Waikiki, vesnice malomocných, sopky Haleakala, Mauna Loa a Mauna Kea…, TO JE HAVAJ!


2) začátek v 19:30 hodin, téma: POKLADY ALJAŠKY A ZÁPADNÍ KANADY
Předprodej vstupenek: https://goout.net/cs/listky/cestovatelska-beseda-s-jirim-kolbabou-aljaska/blbf/
Anotace k pořadu: Putování po severozápadě USA a Kanady začneme v aljašském Anchorage. Poznáme park Denali, obávané medvědy, sídlo Santa Clause i namodralé ledovce. Z Aljašky do kanadské Britské Columbie poplujeme velkým parníkem. Nad Vancouverem budeme létat vrtulníkem. Poznáme přírodní skvosty oblasti a připomeneme si místa zlaté horečky v Kanadě a USA.

Kontakty

www.theworld.cz

Termíny