Zámeká kouzelná zahrada

Volný čas, Pro děti

Program ZÁMECKÁ KOUZELNÁ ZAHRADA je doplněním akce HRADOZÁMECKÁ NOC na zámku Mníšek pod Brdy, který je věnovaný zejména dětem. Na děti čeká bohatý zábavný program na téma KOUZLA A ČÁRY. V sobotu 30. 8. 2014 od 12 do 16:00hod. přijďte navštívit ZÁMECKOU KOUZELNOU ZAHRADU a zažít kouzelné odpoledne se svou rodinou, plné zábavy, soutěží, odměn, tančení a mnoho dalšího.  

Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý program, moderovaný zámeckou vílou Lesněnkou. Během odpoledne je připraveno společné čarování, tančení, divadýlko pro děti, kouzelnická show a vypuštění kouzelných balónků na konec.

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého odpoledne a výhry budou losovány také z prodaných vstupenek.

V „ZÁMECKÉ KOUZELNÉ ZAHRADĚ“ se děti osobně setkají například s čarodějkami, vílami, kouzelníkem, nebo navštíví kouzelnou školu či babičku.

Zde si děti budou hrát, aktivně plnit pohybové, vědomostní a tvořivé úkoly a na každém stanovišti děti dostanou odměnu.

Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit na stánek Briliantina, balónky pro děti a další. Děti i jejich rodiče navíc mohou přispět na sbírku pro Jedličkův ústav a pomoci tak dobré věci. Za všechny splněné úkoly na našich stanovištích dítě obdrží balónek, který pak za symbolický poplatek nechá nafouknout, a společně kouzelné balónky vypustíme do nebe.

Cena vstupného činí 80,-Kč (1 osoba). Děti do 1 roku, které nechodí, mají vstup ZDARMA.

KONTAKT:

e-mail:                                               zamekdetem@gmail.com

internetové stránky:               www.zamekdetem.webnode.cz

facebook:                               https://www.facebook.com/ZamekDetem

Termíny