Dostihy chrtů, závody šlapadel o 1000 Kč a motokár o 5000 Kč - GOOD-BYE SUMMER 2014

Volný čas, Sport, Pro děti

Program pro sportovce, skupiny přátel, i jednotlivce, relaxující diváky, rodiny s dětmi.

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě,  skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol.  Možnost výher jako další příjemný bonus. Dostihy chrtů se konají, i kdyby pršelo - chrtům déšť nevadí a na vás pršet nebude. Kdyby bylo horko - na kryté terase na vás slunce pražit nebude a osvěží vás vodní fontánky. Při vašem ježdění na sportovní pláni vás pak osvěží neuvěřitelná blízkost zelených svahů. 
Akce - GOOD-BYE SUMMER 2014:

  • dostihy chrtů a "sázení" na chrty s možností výhry láhve dobrého vína 
  • závod velkých šlapadel (Pedal Big Go-Kart) o 1.000,- Kč (1. jezdec) nebo 500,- Kč (2. jezdec)
  • Top Speed závod elektro-motokár o překonání traťového rekordu outdoor dráhy 40,310 sec za 5.000,- Kč.
  • mazlení s chrty - fotografování s vítězi chrtích dostihů
  • roční štěně greyhounda - Azzárek - běh v chrtí školičce Greyhound Schooling Academy 
  • speciality Four Leaf Restaurant

Vstupné: klasické vstupné se nehradí, koupíte si pouze Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu vč. dětí (vyjma kojenců), který uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte ve Sport-Baru). V ceně tohoto balíčku je: - program dostihy chrtů, - tipování na chrty,  - půjčovné na šlapací go-kart (šlapadlo).  Půjčovné šlapadel je dle ceníku 200,- Kč/1 osobu/30 minut - v sobotu však půjčovné nehradíte, máte je v ceně konzumačního lístku, který v restauraci "projíte" . (V ceně konzumačního lístku nemáte půjčovné motokár). Přijďte v předstihu - výdej tipovacích lístků končí ve 12.30 hod.!

Skvělý tip na skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty,  i možnost zajezdit si na šlapadlech. Uvidíte  dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie, za závodními technologiemi až do Austrálie či Ameriky, či např. Macau. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety - přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit. 
Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Veškeré restaurace v I. NP i s terasami jsou v provozu každý den, nejen o dni dostihovém. 
Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla ve vyřazovacím závodu na outdoor dráze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec).  Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla se mohou k závodu (k tatínkovi, mamince, bratrovi, sestřičce na velkých šlapadlech) přidat.  Přijďte se vyřádit - šlapat nebo fandit! 

Prodej lístků:  recepce areálu od 11.00 hod.,    Parkování: pozemní parkoviště, v případě zaplnění podzemní parkoviště - v ceně. Jestliže neodoláte dobrému alkoholickému drinku, můžete zdarma parkovat své autíčko do druhého dne.     

Program akce v bodech: 
11.00 - 13.00 - HAPPY FAMILY  - volné jízdy šlapadel (v ceně konzumačního lístku) 13.00 - 14.30 - závody chrtů (v ceně konzumačního lístku)                     - tipování na vítězné pořadí doběhu chrtů (tipovací lístky v ceně konzumačního lístku)                     - fotografování s vítězem závodů                     - mazlení s chrty: http://www.cgdf.cz/cs/deti-miluji-greyhoundy-greyhoundi-miluji-deti.html 15.00 - 16.00 - vyřazovací závody šlapadel (semifinále, ve finále se utkají vítězové semifinále)- výborné pro team building! 16.00 - 17.00 - volné jízdy šlapadel - HAPPY FAMILY   - v ceně konzumačního lístku                       - posezení na terase 17:00 - 18:00 - elektro-motokáry (půjčovné nemáte v ceně konzumačního lístku - viz ceník)

TIP: Můžete jedním okem sledovat sportovní přenos na obrazovkách v Cafe Gallery nebo Sport-Baru a druhým okem sledovat ratolest v hracím koutku,        nebo sedět na kryté terase a sledovat svou ratolest jezdící s jinými dětmi na šlapadlech - v největším dětském sportovně-hracím "koutku" .        Stewardi jim budou k nezbytné technické pomoci.  

Dostihy chrtů v Greyhound Park Motol pořádají majitelé chrtů sdruženi v České greyhound dostihové federaci, viz webové stránky: www.cgdf.cz

 

Související odkazy:

 

Chrtí dostihy v ČR: http://www.cgdf.cz/cs/chrti-dostihy-v-ceske-republice-1.html

Termíny