Ve Zlatém jablku se budou děti loučit s prázdninami společně s Jirkou Hadašem

Pro děti

Na neděli 24. srpna je ve Zlatém jablku připravena další akce z pravidelného cyklu pohádkových nedělí. Tentokrát se v sále multikina Golden Apple Cinema představí se svou show „Ahoj prázdniny“ kouzelník Jirka Hadaš. Představení začíná opět ve 14:00 hod.

 

Pobavit se, zazpívat si, užít si spoustu legrace a hlavně se pořádně rozloučit s prázdninami budou mít možnost děti už tuto neděli v multikině zlínského Zlatého jablka. Se svým zábavným programem „Ahoj prázdniny“ zde vystoupí Jirka Hadaš a jeho kamarádi Mach a Šebestová, kteří pro děti připravili soutěže s abecedou, barevnými míčky i ve skládání obřího puzzle. Nebude chybět ani škola kouzel, oblíbené modelování z balónků nebo taneční písničky s letními rytmy, při kterých si děti mohou zatancovat.

 

Animační show je určena pro děti od 3 do 8 let, trvá 50 minut a proběhne už tuto neděli ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema. Stejně jako u ostatních představení pro děti, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny na návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné je 40 Kč.

Účinkují

Jirka Hadaš

Termíny