Festival mladé módy Arcolor

Výstava, Volný čas, Hudba, Kurzy, vzdělání, konference

Festival mladé módy ARCOLOR 2014, který proběhne 12. a 13. září, nabízí dva nabité dny módou. Opět se zde v rámci soutěže o titul ArFashion Designer 2014 představí osm mladých a talentovaných návrhářů. Nebude chybět ani přehlídka zdravého a sexy spodního prádla Page underwear od Pavly Gerschonové. Uvidíte jedinečnou tvorbu dalších dvou návrhářek spjatých s Arclororem, a to přehlídku v ulicích Prahy pod taktovkou Jany Minaříkové a kolekci Alžběty Presové představenou v prostorách NoD. Na mole nebudou chybět ani pánové. Ti si oblečou originální trička navržené Pavlou Gerschonovou speciálně pro hudební vydavatelství Blakkwood. Přehlídky budou obohaceny o vizuální představení skupiny BLOK_4. Festivalem vás provedou půvabné a úžasné moderátorky, Míša Maurerová a Veronika Šubrtová / Weef. Ani after party nesmí chybět, a tak se těšte na večerní program v podání Dj Blofelda.

Dále vás letos čeká úplná novinka, a to Fashion Talky, vedené odborníky na zajímavá témata ze světa módy. A navíc si tentokrát můžete na Arcolor odnést i hmotnou vzpomínku v podobě jedinečného šperku, kabelky, spodního prádla, originálního kousku oděvu či pěkného notýsku. Tyto kousky totiž bude možné zakoupit ve výběrovém Pop-up storu v průběhu celého festivalu v prostorách NoD.

 

To vše a mnohem více nabízí letošní ročník Festivalu mladé módy Arcolor, který se uskuteční 12. a 13. září 2014 v experimentálním prostoru NoD, Dlouhá 33.

Program festivalu na www.arcolor.cz

Facebook

REZERVACE na Andrea@arcolor.cz

Účinkují

moderátorky Michaela Maurerová, Veronika Šubrtová

módní návrháři Jana Minaříková, Pavla Gerschonová, Alžběta Presová, Eva Che Tian Wen, Mgr. art Katarín Štefan Fedorišinová, KseniiaMigalova, Martina Dvořáková, Michaela Mathonová, Milada Sabolová, Tereza Havránková, Ing. Žaneta Malénková

POP-UP Store - KATERINA REICHOVA/ jewellery – futuristické šperky, se kterými rozhodně vyniknete, Kabelky GOSHICO – ručně vyráběné, kvalitní a originální kabelky, MAMORI – ručně vyráběné šperky z chirurgické oceli a syntetické pryskyřice, Jana Minaříková – originální a velmi kvalitní autorská móda, Page underwear – luxusní, zdravé a sexy prádlo navrhováno Pavlou Gerschonovou, DOKAPSY – limitovaná edice jedinečných zápisníčků

Více na www.arcolor.cz

Kontakty

www.arcolor.cz

Termíny