Zlaté jablko zprostředkuje návštěvníkům jedinečný adrenalinový zážitek

Sport

Od pondělí 18. srpna je ve Zlatém jablku k vidění závodní speciál Škoda Fabia S2000. Milovníci motorismu si mohou vůz nejen prohlédnout, ale navíc i vyhrát účast na shakedownu nadcházejícího 44. ročníku Barum Czech Rally Zlín. V sobotu 23. srpna v 16. hodin proběhne v přízemí OZC Zlaté jablko autogramiáda závodní posádky Jelínek/Machů.

 

Ještě před zahájením největšího motoristického svátku v kraji budou mít návštěvníci Zlatého jablka jedinečnou příležitost prohlédnout si z blízka závodní vůz Škoda Fabia S 2000, který bude vystavený v hlavní galerii obchodního centra.

 

Kromě toho je pro jednoho z nich, který se před vozem vyfotí a pošle fotografii na face@zlatejablko.cz připravený mimořádný adrenalinový zážitek. Autor nejoriginálnějšího snímku, který na FB profilu Zlatého jablka získá nejvíce hlasů, bude mít možnost usednout do závodního vozu společně s jezdcem Janem Jelínkem. Po jeho boku a ve výbavě skutečného automobilového závodníka se tak před startem rally zúčastní shakedownu a užije si závodní atmosféru na vlastní kůži.

 

Výherce bude mít navíc možnost převzít tuto originální cenu přímo z rukou samotných závodníků Jana Jelínka a Petra Machů během jejich autogramiády, která se uskuteční v hlavní galerii OZC Zlaté jablko v sobotu 23. srpna od 16. hodin.

 

Závodní vůz bude ve Zlatém jablku od 18. do 24. srpna.

Termíny