Cestovatelé v čase. Speciální dětské prohlídky hradu Šternberk

Volný čas, Pro děti

Neděle 24. srpna bude patřit především dětem. Připravujeme speciální dětské prohlídky nazvané Cestovatelé v čase. Bydlely na hradě děti? A hrály si? Děti se společně s lektorem přenesou do minulosti a podívají se, jaký byl život dětí na panském sídle. Popovídají si o životě šlechty a výchově dětí, o denním rozvrhu malých knížat a kněžen, módě, společně si prohlédnou některé hračky, které dnes nejsou tak známé, nebo historické fotografie z archivu posledních majitelů hradu.


http://www.hrad-sternberk.cz/

Program o životě dětí na hradě v minulosti je určen pro děti v předškolním a mladším školním věku (4 až 7 let) v doprovodu rodičů. Součástí programu jsou i malé rukodělné aktivity a zapůjčení kostýmu.

Prohlídky jsou určeny maximálně pro 10 dětí v doprovodu rodičů, proto doporučujeme rezervaci. Začátky prohlídek jsou v 10, 12 a 14 hod.

Vstupné na dětské prohlídky odpovídá vstupnému na první okruh. Mimo speciálních dětských prohlídek budou samozřejmě probíhat i klasické prohlídky pro širokou veřejnost. Více informací naleznete na www.hrad-sternberk.cz.

Součástí programu jsou i malé rukodělné aktivity a zapůjčení kostýmu.

Vstupné: 100 Kč, snížené 70 Kč, rodinné 270 Kč, děti do 6 let zdarma.

Kontakt pro rezervaci: tel. 585 012 935, 725 718 059, e-mail: gottwaldova.helena@npu.cz

Termíny