Vojtěch Dyk & B-SIDE BAND, bandleader Josef Buchta Liberec 8.10.2014

Hudba

▂ ▃ ▅ ▆ █ Vojtěch Dyk se vrací do Liberce █ ▆ ▅ ▃ ▂► V prosinci 2012, při svém prvním velkém sólovém tour , vyprodal Vojtěch Dyk liberecké divadlo F.X. Šaldy. 
Proto se v říjnu se svou energickou show přesune do Tipsport arény v Liberci, kde s brněnským bigbandem předvede neskutečnou show plnou světoznámých hitů v netradičních a překvapivých aranžích, ale také původní tvorbu, jejímiž autory jsou ostravský skladatel Boris Urbánek nebo známý hudebník Ondřej Brousek.► Jedinečné spojení brněnského B-Side Bandu se zpěvákem, hercem a performerem Vojtěchem Dykem, je momentálně jedním z nejžádanějších a nejsledovanějších projektů současné české kulturní scény.► „Reakce diváků na loňská turné nás přesvědčily, že i swingem a jazzem lze zvednout lidi ze sedadel. Všechny naše koncerty, ať byly v divadlech nebo ve větších a možná i netradičnějších prostorech, byly plné emocí a publikum bylo úžasné.

Naše heslo je: Swing pro všechny! ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫ ♪ 

Chceme tu pohodovou a uvolněnou atmosféru přenést do volného prostoru a díky možnostem větších hal naši muziku nabídnout mnohem většímu počtu diváků,“ říká Vojtěch Dyk.►Malá ukázka toho, co uslyšíte:

♪ Vojtěch Dyk & B Side Band - Mercy
https://www.youtube.com/watch?v=tRcX-_p6XvQ

♫ Vojtěch Dyk & B Side Band - My Way
https://www.youtube.com/watch?v=Wq-QE1wJCTU

♪ Vojtěch Dyk & B Side Band - Home
https://www.youtube.com/watch?v=_aupJUYrRLM

♫ Vojtěch Dyk & B Side Band - Crazy Little Thing
https://www.youtube.com/watch?v=a1ef8n3UYlM► Více informací najdete na:

http://www.vojtechdyktour.cz/

https://www.facebook.com/VojtechDykBSideBand▂ ▃ ▅ ▆ █ Vstupenky v síti Ticketpro █ ▆ ▅ ▃ ▂
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/swing-sanson/1371396-vojtech-dyk-b-side-band.html

Termíny