Wanastowky zahrají za vysloužilé mobily

Hudba

Kdo by neznal dnes již legendární českou kapelu Wanastovi vjecy, která už od roku 1988 přináší nezapomenutelné hity. Lístky na koncerty Wanastovek jsou tradičně rychle rozebrány a nejinak tomu bude i se vstupenkami na koncert 6. 9. v Lucerně.

 

Lístky byste ale marně sháněli v obvyklých prodejních sítích. Bude totiž možné je získat jedině výměnou za nepotřebný nebo nefunkční mobil ve značkových prodejnách Samsung. Výměna mobilů za vstupenky začíná 15. 8. a zájemci by si měli pospíšit – vzhledem ke kapacitě koncertního sálu je k dispozici limitovaný počet 2000 kusů. Seznam značkových prodejen Samsung najdete na www.samsung.com/cz/brandstore. 

 

Koncert je završením tří měsíců soupeření soutěžních týmů v Mobilcupu, které se snažily sesbírat pro recyklaci co nejvíce mobilů. Ty nejlepší týmy se utkají v zápase v malé kopané o hlavní cenu – zájezd na Ligu mistrů a možnost zahrát si exhibiční zápas s all star týmem. Klání vítězného mančaftu a týmu hvězd, jako jsou Jakub Kohák, Zdeněk Grygera, Vladimír Šmicer, Marek Jankulovski a další, se odehraje rovněž 6. 9., a to na pražském stadionu Motorlet v Praze 5.

 

Součástí soutěže Mobilcup je také věnování finančního daru ve výši 500 000 Kč Nadačnímu fondu Zelený život od partnerů Mobilcupu, společností ASEKOL a Samsung. „Recykluji už dlouho a všechno možné. Od starého oblečení, přes klasický papír, sklo a plasty až po elektro. V zahraničí je to běžné. Jsem ráda, že i v Čechách již začala být recyklace elektra normální. Červené kontejnery jsou nejen ve velkých krajských městech, ale i obcích. Lidé tak nemusejí s fénem nebo žehličkou do sběrného dvora,“ dodává patronka Nadačního fondu Zelený život Alena Šeredová. 

www.mobilcup.cz

Kontakty

www.mobilcup.cz

Termíny