EKOMPILACE Uherské Hradiště

Hudba

Ekompilace už třetím rokem ukazuje správný směr nejen k podpoře vybraných kapel, ale také v  třídění odpadu a recyklace. Šest křtů hned s pěti kapelami během jednoho večera v čele s Vypsanou fiXou se rozezní postupně vždy od 15:30 hodin v Uherském Hradišti, Mariánských Lázních, Poděbradech, Strakonicích, Vysokém Mýtě a v České Lípě.

Turné koncertů pořádá Samosebou.cz a i letos je pro všechny návštěvníky zdarma. Samosebou.cz je  hudební portál, kde najdete zajímavosti z českých festivalů, videa, filmy ale i netradiční klipy známých kapel jako například Wohnout, Tata Bojs, Divokej Bill nebo právě Vypsaná fiXa. Ta spolupracovala s portálem Samosebou už začátkem roku při vydávání LP Krásný smutný den a společně letos připravili pro fanoušky zajímavou soutěž s originálním trsátkem z alba. Všichni, kdo si koupili vinyl Vypsané fixy našli trsátko, které se jim bude hodit právě na koncertech Ekompilace. Vyplatí se tedy sledovat pozorně například facebook Ekompilace. Na facebookovém profilu je také možné vyhrát spoustu zajímavých cen, například vinylové album Vypsané fiXy, trička, kvalitní sluchátka nebo i studiové monitory. Každý návštěvník koncertu si odnese domů zdarma nově vydané CD Ekompilace 2014 s bonusově vydanou skladbou od Vypsané fixy „In memoriam otrava“, kterou není možné nikde jinde slyšet ani koupit, pouze právě na koncertech Ekompilace.

 

Účinkují

V letošním roce byly vybrány tyto nadějné skupiny: Bára Zemanová & Band, Bags, Cookies, Disconnexion, Exil 51, Interpret Neznámý, Natřije a The Spankers. Všechny kapely společně z originální bubenickou formací Recyklas podporují svým vystoupením třídění odpadu, stejně tak jako všichni návštěvníci Ekompilace, kteří si přijdou užít celý festival.

Kontakty

ekompilace.cz

Termíny