Sport Fun Fest

Sport

Sport Fun Fest je atraktivní, stylová, vzdělávací, soutěžní a hlavně zábavní akce pro děti i dospělé všech věkových kategorií v rámci projektu Ostrava – Evropské město sportu 2014.

První ročník festivalu vyvrcholí 31. srpna 2014 na hlučínské štěrkovně. Těšit se můžete na vystoupení špičkových sportovců Moravskoslezského kraje a úspěšných reprezentantů České republiky, autogramiády a setkání s významnými osobnostmi českého sportu, závody a jiná přátelská utkání nebo na spoustu dalších sportovních, tradičních i méně tradičních, aktivit.

Titulem Evropské město sportu 2014 se moravskoslezská metropole zavázala, že bude podporovat sport více než dosud. Prioritou města je podpora reakčního sportování každého z nás. Z tohoto podhoubí vystává i myšlenka Sport Fun Festu.

Naším cílem je seznámit veřejnost se sportovními kluby severomoravského kraje a seznámit publikum se hvězdami sportovního světa, kteří jsou úzce spjati s moravskoslezským krajem. Dveře do světa sportu otevřeme každému bez omezení věku či pohlaví.

Účinkují

Tomáš Vrátný

Barbora Hermannová

Svatopluk Božák

Libor Uher

Alena Zabloudilová

Jiří Burger 

a další sportovní hvězdy spjaté s Moravskoslezským krajem

Termíny