Dostihy chrtů, závody šlapadel a in-line o 1000 Kč, motokár o 5000 Kč - Secret Race

Volný čas, Sport, Pro děti

program pro sportovce, skupiny přátel, i jednotlivce, relaxující diváky, rodiny s dětmi.

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě,  skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol.  Možnost výher jako další příjemný bonus. Dostihy chrtů se konají, i kdyby pršelo - chrtům déšť nevadí a na vás pršet nebude. Kdyby bylo horko - na kryté terase na vás slunce pražit nebude a osvěží vás vodní fontánky. Při vašem ježdění na sportovní pláni vás pak osvěží neuvěřitelná blízkost zelených svahů. 

akce - SECRET RACE 2014:

·                       dostihy chrtů a "sázení" na chrty s možností výhry láhve dobrého vína 

·                       vyřazovací závod velkých šlapadel (Pedal Big Go-Kart) o 1.000,- Kč (1. jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec)

·                       závod in-line bruslí o překonání dosavadního traťového rekordu 32,66 sec Sergeje Tarasova o 1.000,- Kč

·                       Top Speed závod elektro-motokár o překonání traťového rekordu outdoor dráhy 40,310 sec za 5.000,- Kč.

·                       mazlení s chrty - fotografování s vítězi chrtích dostihů

·                       jak roční štěně greyhounda - Azzárek - kontroluje zavlažovací trysky dostihové dráhy - milá legrační kuriozita! 

·                       speciální menu v tématickém stylu - přijďte ochutnat exotické speciality korzárů a pirátů ! 

·                       soutěž o Nejkrásnější pirátku

 
Termíny