Bitva o zámek Červené Poříčí

Volný čas, Pro děti

Historické slavnosti plné různých zážitků. Přijďte a uvidíte odpolední a podvečerní scénické vystoupení v bitvě o zámek Červené Poříčí s velkým množstvím pyrotechnických efektů. Bohatý kulturní program plný tanců, hudby a šermu vás bude doprovázet po celé odpoledne.


http://www.cervene-porici.cz/

Brány zámku otevřou historické slavnosti, které začnou v sobotu 2. srpna ve 14 hodin a budou ukončeny ve 21 hodin.

Hlavním bodem celého programu bude bitva o zámek Červené Poříčí. V odpoledních a podvečerních hodinách se vám na nádvoří a v zahradě představí mušketýrské skupiny na bitevním poli ve scénických vystoupeních doprovázených četnými pyrotechnickými efekty. Hlavní bitvy se budou konat v 15 a 19 hodin.

Mezi bitvami bude probíhat bohatý kulturní program, který se ponese v duchu hudby, tanců, šermířských a divadelních vystoupení. Drobné stánky zaplní nádvoří a umní řemeslníci předvedou výrobu svého zboží. Za doprovodu hudby předvedou své umění tanečnice. Zdatní mušketýři zaučí vaše dítka v bojovém umění. Areál zámku bude oživován v sobotu 2. srpna 2014 od 14 hodin až do večerních hodin

V ceně vstupenky budou v sobotu 2. srpna 2014 zahrnuty i komentované prohlídky zámku odcházející z nádvoří každou celou hodinu od 14 do 17 hodin.

Termíny