Nedělní bleší a farmářské trhy, Málkov u Chomutova

Volný čas

Dovolujeme si Vás pozvat na bleší a farmářské trhy pořádané už od roku 2011, každou neděli.  Akce se koná od 5 do 14 hod.

Trhy se nachází hned v sousedství silnice 13/E442, což je jedna z nejvyužívanějších tepen Ústeckého kraje, trhy jsou zní krásně viditelné, takže jistě neminete. 

 Vstupné pro návštěvníky za hubičku, parkovné je zdarma na přilehlých parkovacích místech. Volné parkovací místo Vám jako každou neděli, doporučí služba na parkovišti, aby Vaše návštěva byla co nejpohodlnější a bez starostí.

Rozmanitost zboží je převeliká. Seženete naprosto vše, co potřebujete. Sběratel něco do sbírky. Motoristé náhradní díly. Něco na sebe, nošené i nenošené, malé, velké, zimní, letní. Něco pro své miláčky a mazlíčky, nebo nějakého kamaráda pro ně. Potraviny, zeleninu, ovoce. Domácí potřeby. Náhradní díly na svůj telefon, příslušenství k nim. Staré knihy. Historické předměty, starožitnosti. Také nábytek, bytové doplňky, drogerii. I různé tretky, které je lidem líto vyhodit. Nezapomeňte smlouvat! A když už si nic nekoupíte, odnesete si alespoň zážitek.

To, že tu najdete i stánky s jídlem a rychlým občerstvením je samozřejmé. Nabídka je pestrá jistě si vyberou jak dospělí, tak děti. 

Těšíme se na Vás každou neděli....

Termíny