Taneční kurz DANCEHALL

Volný čas, Sport, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference
331 Dance Studio > Kurzy Olomouc > Dancehall

Kurz nazvaný Dancehall je, jak už název napovídá, zaměřený na nejoblíbenější "dámský" taneční styl dancehall. Je určený všem, kteří se tomuto tanečnímu stylu chtějí opravdu naplno věnovat a získat o něm co nejvíce informací.

Věk ani předchozí zkušenosti s dancehallem nehrají roli, kurz je určen jak začátečníkům, tak pokročilým tanečníkům a tanečnicím. Obsahem jednotlivých lekcí bude výuka dancehallových prvků a kroků, jejich spojování do choreografií, výuka techniky tohoto tanečního stylu, ale také výuka improvizace. Kurz je proto vhodný i jako příprava na dancehallové soutěže a battly.

Pozn.: Výuka dancehallu byla dříve součástí kurzu Ladies Dance, nyní jsme tyto dva kurzy rozdělily, abychom mohli dancehallu jako nejoblíbenějšímu tanečnímu stylu věnovat více prostoru. Oba dva kurzy se budou v pravidelných týdenních intervalech střídat, proto pokud se chcete věnovat všem "dámským" tanečním stylům a mít trénink každý týden, přihlašte se na oba kurzy. V přihlášce je tedy třeba zaškrnout Dancehall i Ladies Dance. Při jakékoliv kombinaci kurzů přitom můžete využít zajímavých slev.

Termíny