Taneční kurz LADIES DANCE

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference
331 Dance Studio > Kurzy Olomouc > Ladies Dance

Kurz nazvaný Ladies Dance je určený především (nikoliv však pouze) všem ženám, slečnám a dívkám, které se chtějí naučit, příp. zdokonalit v tanečních stylech, které jsou určeny především pro ně. Vyučovat se budou taneční styly ladies hip hop, mtv dance, v současnosti velmi populární twerk, ale také waacking, vogue, l.a. style, afro house, atd. Nejoblíbenější taneční styl dancehall jsme vyčlenili do samostatného kurzu, který doporučujeme objednat současně s lekcemi Ladies Dance.

Unikátní na tomto kurzu je, že jednotlivé lekce povedou různé lektorky z různých měst (specialistky na daný taneční styl). Za jednu cenu a na jednom místě tedy v podstatě získáte workshopy, za kterými ostatní musí cestovat po celé Moravě a platit několikanásobně vyšší cenu.

Důležité! Na základě vašich podnětů jsme oproti předchozímu roku kurz Ladies Dance nyní rozdělili na dva samostatné kurzy (Ladies Dance a Dancehall). Lekce Ladies Dance budou probíhat tak, jak je znáte (výuka tanečních stylů ladies hip hop, mtv dance, twerk, waacking, vogue, atd.), lekce Dancehallu budou zaměřeny na jednoznačně nejoblíbenější "dámský" taneční styl, který tak budete mít možnost poznat více do hloubky. Lekce se budou v pravidelných týdenních intervalech střídat, v přihlášce je třeba zaškrnout oba kurzy. Při jakékoliv kombinaci kurzů přitom můžete využít zajímavých slev.

Termíny