Sprint bike – Poslední prázdninová jízda 2014

Pro děti

Již po páté se v Hradci Králové uskuteční Sprint bike – Poslední prázdninová jízda 2014. Nedělní dopoledne 31. 8. bude patřit dětem a rodinám z Královéhradeckého kraje. Závodit se bude na odrážedlech, koloběžkách a dětských kolách u hypermarketu TESCO, které poskytlo bezpečný prostor pro tuto akci.

Akreditace závodu probíhá od 9:00 a první rozjížďka závodu začne v 10:00. Děti po dojetí dostanou malý dárek a vítězové budou odměněni pěknými cenami a medailí na stupních vítězů. Startovné je zdarma při registraci online nebo symbolických 50 Kč při registraci na místě.

Těšit se můžete vedle závodů i na bohatý doprovodný program. K vidění bude vybavení hasičů i zdravotníků, kteří vedle ukázky své práce děti poučí o bezpečnosti na pozemních komunikacích. Nebude chybět ani malování na obličej, zábavné atrakce pro děti, střelba na fotbalovou branku nebo na basketbalový koš. Také se můžete těšit na různé sportovní aktivity, které si budou moci děti vyzkoušet.

Minulého ročníku se zúčastnilo více než 120 závodníků, nejmladšímu nebyl ani rok. Děti a jejich rodiče v aktivním životním stylu v neděli podpoří i cyklista Jan Hruška, český reprezentant v cyklistice a účastník závodu Giro d´Italia. Akci pořádá Asociace firemních sportů a zdraví, o.s.

 

Kontakt na pořadatele akce: Klára Rosenbaumová, tel.č.: 602459631, klara.rosenbaumova@afsz.cz

Termíny