2.8.2014 Top Speed Cup 2014 - dostihy chrtů, závody šlapadel o 1.000,- kč a závody motokár

Volný čas, Sport, Pro děti

Program pro sportovce, skupiny přátel, i jednotlivce, relaxující diváky, rodiny s dětmi.

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě,  skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol.  Možnost výher jako další příjemný bonus. Dostihy chrtů se konají, i kdyby pršelo - chrtům déšť nevadí a na vás pršet nebude. Kdyby bylo horko - na kryté terase na vás slunce pražit nebude a osvěží vás vodní fontánky. Při vašem ježdění na sportovní pláni vás pak osvěží neuvěřitelná blízkost zelených svahů. 


Akce - TOP SPEED CUP 2014:

  • dostihy chrtů a "sázení" na chrty s možností výhry láhve dobrého vína 
  • vyřazovací závod velkých šlapadel (Pedal Big Go-Kart) o 1.000,- Kč (1. jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec)
  • Top Speed závod elektro-motokár o překonání traťového rekordu outdoor dráhy 40,310 sec za 5.000,- Kč.
  • mazlení s chrty - fotografování s vítězi chrtích dostihů
  • jak roční štěně greyhounda - Azzárek - kontroluje zavlažovací trysky dostihové dráhy - kuriozita! 

Vstupné: klasické vstupné se nehradí, koupíte si pouze Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu vč. dětí (vyjma kojenců), který uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte ve Sport-Baru).
V ceně tohoto balíčku je: - program dostihy chrtů, - tipování na chrty,  - půjčovné na šlapací go-kart (šlapadlo). 
Půjčovné šlapadel je dle ceníku 200,- Kč/1 osobu/30 minut - v sobotu však půjčovné nehradíte, máte je v ceně konzumačního lístku, který v restauraci "projíte" .
(V ceně konzumačního lístku nemáte půjčovné motokár).
Přijďte v předstihu - výdej tipovacích lístků končí ve 12.30 hod.!

Skvělý tip na skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus dostihy chrtů, tipování na chrty,  i možnost zajezdit si na šlapadlech. Uvidíte  dostihy chrtů greyhoundů na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Za podobným zážitkem byste museli až do Irska či Anglie, za závodními technologiemi až do Austrálie či Ameriky, či např. Macau. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety - přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit. 

Z dostihového menu připraveného specielně pro tento dostihový den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech za zážitkovou gastronomii Four Leaf Restaurant. Veškeré restaurace v I. NP i s terasami jsou v provozu každý den, nejen o dni dostihovém. 

Po dostizích chrtů můžete využít velká šlapadla ve vyřazovacím závodu na outdoor dráze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec).  Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. Malá šlapadla se mohou k závodu (k tatínkovi, mamince, bratrovi, sestřičce na velkých šlapadlech) přidat. 
Přijďte se vyřádit - šlapat nebo fandit! 

Více informací naleznete na www.greyhoundpark.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Termíny