Království dinosaurů - výstava

Výstava, Pro děti

Výstava pohyblivých dinosaurů, DINO hraní a soutěž o dovolenou v Lipno Lake Resortu! 

Celý srpen bude patřit v OC Futurum Hradec Králové pravěkým monstrům. Děti se budou moci svézt na třímetrovém T-Rexovi, Triceratopsovi, Dilophosaurusovi, poznat mláďata Ornitholestese a zahrát si na archeology při vykopávání kostí. Každou neděli od 14,00 hodin navíc vypukne DINO hraní - zábavný program plný her, dárků a soutěží o Dino hračky.  Nabídne putování po stopách dinosaurů, dinosauří výtvarnou dílnu, archeologickou dílnu a nebude chybět ani pravěké vaření.

Pro obdivovatele doby dinosaurů jsou připraveny speciální slevy v obchodech. Sparkys  nabízí slevu 10% na veškerý archeologický a vědecký sortiment, 5D kino slevu 20,- Kč na film Dinosauři a Pompo 10 % na dinosauří hračky.  Navštívit nejen tyto obchody musí ti, kteří chtějí zkusit štěstí v soutěži, jejíž výhrou je dovolená pro celou rodinu v Lipno Lake Resortu v luxusních apartmánech s vlastní saunou, krbem a jižní terasou.  V 10 obchodech je umístěna jedna dinosauří kost. Stačí najít 5 těchto kostí, napsat názvy obchodů OC Futurum do soutěžního kupónu a ten vhodit do slosovacího boxu. 

 

Účinkují

Pocit, že odcestovali o 135 milionů let zpět v čase, však nebudou mít návštěvníci jen díky děsivým zvukům řvoucích monster, jeden z dinosaurů se totiž bude procházet přímo mezi nimi. Show Krmení dinosaura se bude líbit především dětem a bude pro ně velkým zážitkem. ´Živý dinosaurus´na ně bude čekat vždy v úterý, čtvrtek a neděli od 14,00 hodin. 

Termíny