CTP DOKSYRACE 2014 SE RYCHLE BLÍŽÍ A ZÁVODNÍKŮ PŘIBÝVÁ

Sport

Na triatlonový závod CTP DoksyRace 2014 je v této chvíli přihlášeno již na 200 závodníků – jednotlivců i účastníků štafet včetně zástupců společnosti CTP, která závod organizuje. Závodu se účastní také české triatlonové špičky Petr Vabroušek a Jaroslav Brynda. CTP DoksyRace 2014 se uskuteční v neděli 10. srpna a uzavírka startovních registrací je 30. července. Sportovce čeká 1,9 km plavání, 90 km jízdy na kole a 21 km běhu v krásné přírodě v okolí Máchova jezera.

Celý závod bude odstartován z hlavní pláže Máchova jezera v Doksech. Trať závodu začíná na plaveckém okruhu kolem přírodního ostrůvku na Máchově jezeře o délce 1,9 km. Pokračuje částí pro cyklistiku, která je složena ze tří okruhů po 30 km ve zvlněném terénu ve směru na Hradčany a Mimoň. Závěrečná běžecká část kolem jezera o celkové délce 21 km kombinuje asfalt a zpevněné lesní cesty.

Oblíbený triatlonový závod v Doksech se koná již od roku 2008, do loňského roku pod názvem Doksyman. Letošní ročník převzala společnost CTP, díky čemuž se změnil název závodu na CTP DoksyRace. CTP bude triatlonový závod organizovat i v příštích letech.

www.ctpdoksyrace.cz

Termíny