Čechomor Kooperativa Tour 2014 Amfiteátr Mikulov

Hudba

Zdravíme všechny fanoušky oblíbené skupiny Čechomor, která si pro vás připravila prázdninovou sérii  open-air koncertů v rámci Čechomor Kooperativa Tour 2014.

Loni skupina Čechomor oslavila čtvrt století od svého vzniku a letos máte možnost to s ní pořádně oslavit na koncertě v Amfiteátru v Mikulově dne 25.8.2014 od 19 hodin.

Čechomor je svitavsko-pražská hudební skupina hrající české, moravské, slezské a slovenské lidové písně v originálním pojetí. Za dobu svého působení procestovali celou Evropu, Severní Ameriku, Rusko, Čínu, Mongolsko a Austrálii, spolupracovali s divadlem Na Palmovce, bratry Formany, divadlem Continuo a dalšími významnými umělci. V roce 2001 získali tři ceny Anděl. V současné době Čechomor koncertuje v rámci Kooperativa Tour a můžeme jej též vídat na různých kulturních festivalech.

Na tento koncert si skupina přizvala speciálního hosta, kterým je skupina Všichni svatí. Skupinu Všichni svatí tvoří parta skvělých příjemných muzikantů, se kterými se za posledních 20 let potkávali na různých festivalech nebo v klubech po celé republice.

Kromě již avizované skupiny Všichni svatí vystoupí ještě jako host „Majstr“ Martin Hrbáč, nejznámější primáš z Horňácka, který letos oslavil 75.narozeniny a zazpívá nejen písničky, které nazpíval s Čechomorem, ale i horňácké lidové v nových úpravách Čechomoru.

Druhým hostem bude mladá polská zpěvačka Basia Gasienica Glewont, která se již od dětství kromě jiného specializuje na polský „goralský“ folklór.

Na koncertech v rámci Čechomor Kooperativa Tour bude Čechomor opět podporovat a propagovat činnost obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky, která se již 13 let zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. Vycvičené psy následně zdarma předává do dlouhodobého užívání tělesně postiženým.

Předprodej vstupenek v síti Ticketstream – www.ticketstream.cz a v Informačním centru Mikulov-cena vstupenek v předprodeji 350,- Kč, přímo na místě 400,- Kč

Účinkují

Čechomor

Všichni svatí

"Majstr" Martin Hrbáč

Basia Gasienica Glewont

Kontakty

www.cechomor.cz

Termíny