Festival Anenská noc Vidice 2014

Hudba

V pátek 25.7. 2014 od 17:00 startuje v Lazních Roztěž první část II. ročníku hudebního Festivalu Anenská noc Vidice 2014. Největší událostí bude vystoupení hudební skupiny STO ZVÍŘAT, která zahraje také písně z jejich posledního alba Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách. Dále se můžete tešit na kapely Free Time (KH), Noční Můry (KH) a Monty Jack (KH).

Festival pak pokračuje sobotní částí v areálu Obecního úřadu Vidice 6, kde vystoupí nejen pro děti v odpoledním programu od 16:00 Divadélko Kůzle & Kůzle Hu.Sou. (KH) a dále skupiny For Good (Praha), A SweetWater Trick (Velešín) a známá Kutnohorská kapela L.O.S. - Lure of Senses.

Součástí sobotního programu je také bohatá TOMBOLA :-)

Kromě rozvoje kultury festival umožní i finanční podporu Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR, o.s. - základní organizaci v Kuté Hoře. Z každé prodané vstupenky půjde této organizaci jako dar 10,- Kč.

Účinkují

STO ZVÍŘAT(ČR) Free Time (KH), Noční Můry (KH) a Monty Jack (KH), Divadélko Kůzle & Kůzle Hu.Sou. (KH), For Good (Praha), A SweetWater Trick (Velešín) a L.O.S. - Lure of Senses(KH).

Další dokumenty k akci

  
Termíny