RELAXACE PRO UVOLNĚNÍ

Kurzy, vzdělání, konference

Naučit se relaxovat a umět se dostat do stavu pohody a harmonie je pro nás v dnešní hektické době hodně užitečné. Proto Vám nabízíme nácvik progresivní svalové relaxace. Ve dvou setkáních projdete relaxací a budete mít možnost si ji vyzkoušet a díky opakování zapamatovat tak, abyste byli schopni ji sami používat.

Budeme vycházet z progresivní svalové relaxace, kterou vytvořil psycholog E. Jacobson. Tato relaxace je založena na napínání a uvolňování svalstva, při kterém se naučíte rozlišovat napětí a uvolnění ve svém těle. Pomocí této relaxace budete moci tělesné napětí odstranit a docílit jak fyzického, tak psychického uvolnění.

Opakovaným nácvikem projdete vlastní zkušeností s progresivní svalovou relaxací, zažijete ji na vlastním těle a díky opakováním se ji naučíte používat. Následně ji můžete uplatňovat v rámci osobní psychohygieny, nebo využít její prvky v osobním i profesním životě, pokud pracujete s dětmi nebo s jinými skupinami lidí.

Relaxace bude doplněna vždy vizualizací, kterou můžete také zařadit do každodenního života.

Progresivní svalová relaxace je vhodná pro lidi, kteří s relaxací nemají žádné zkušenosti, ale cítí potřebu naučit se relaxovat.

 

Přihlaste se prosím nejpozději dva dny předem na tel. 777 651 653.

Seminář je akreditován MŠMT (na vyžádání je možné udělat seminář pro školu v jejích prostorách – 9 vyučovacích hodin).

 

 ·  Kdo: skupina maximálně 12 účastníků

 

·  Kdy: 11.-12.8.2014 v čase 15.00-18.30 hodin

 

·  Cena: 1200 Kč

 

·  Lektorka: Mgr. Karla Šakti Morawski

 

·  Informace: Mgr. Karla Šakti Morawski, tel.: 777 651 653,

    email: karla.sakti.morawski@autentico.cz, www.autentico.cz

 

 

 

Kontakty

www.autentico.cz

Termíny