Cool v Plotě

Hudba

Multižánrový festival Cool v Plotě si pro letošní ročník připravil vskutku unikátní přehlídku umění tvořeného pouze jedním umělcem. Na šesti scénách umístěných v historickém centru města Písku se 12. a 13.9.2014 představí na 30 umělců z České Republiky, Finska, Anglie, USA, Ruska a Německa.

U příležitosti festivalu Cool v Plotě si budou jeho návštěvníci moci také prohlédnout tvorbu mladých výtvarníků Štěpánky Bláhovcové, Milli Janatkové a dalších. Vernisáž těchto výtečných uměleckých děl proběhne již 30. 8. 2014 v rámci malé festivalové ochutnávky nazvané CoolSet.

Výrobky z malých DIY dílen z Českých Budějovic, Písku či Prahy představí nevšední nabídku zajímavého oblečení, šperků nebo hraček vyrobených z odpadu.

Festival se letos poprvé přihlásil do crowdfundingového programu na serveru Hit Hitwww.hithit.cz kde nás můžete finančně podpořit a zároveň získat zajímavé dárky.

Účinkují

Pro letošní ročník máme potvrzenou účast Ivy Bittové, Clevelanda Watkisse (UK), Ireny Budweiserové (Spirituál kvintet), Bennyho Lacknera (USA), Islaji (Fin), Jiřího Imlaufa (Houpací Koně), Kittchena, Beaty Hlavenkové, Tea Jaye Iva, Djů Bidla a Javase a dalších. 

Termíny