Beachvolejbal s grilováním na Ladronce

Volný čas, Sport
Exceptionals zve na beachvolejbal a následné grilování na Ladronce. Pojďte si zasportovat, pochutnat si na grilovaných specialitách a seznámit se s fajn lidmi.  
AKCE JE VEŘEJNÁ A JE URČENÁ PRO VŠECHNY BEZ ROZDÍLU ZKUŠENOSTÍ. Nejedná se o turnaj, ale o přátelské setkání lidí se stejným zájmem - zahrát si beachvolejbal. Začátečníkům budou vysvětlena pravidla a vše si před vstupem na hřiště mohou vyzkoušet pod dohledem instruktora. Poté se rozdělíme do týmů a zahrajeme si podle domluvy a preferencí jednotlivých účastníků. ZAHRAJÍ SI TEDY VŠICHNI - ZAČÁTEČNÍCI I ZKUŠENĚJŠÍ!   MÍSTO KONÁNÍ: Usedlost Ladronka, Tomanova 1/1028, Praha 6; zastávka MHD: Vypich
ČAS KONÁNÍ: 15. 7. 2014 v 18:45 PROGRAM: na místě se sejdeme cca v 18:45, hřiště budeme mít pronajaté od 20:00 a bude nám k dispozici 2 hodiny, tedy do 22:00, od 21:00 nám bude na 3 hodiny k dispozici gril (občerstvení pro Vás tedy bude připravené hned po hře); na začátku si  vysvětlíme pravidla a mimo hřiště si pod dohledem instruktora procvičíme různé techniky odpalu (aktivita je tedy vhodná i pro naprosté začátečníky), poté se přesuneme na hřiště, kde se rozdělíme do týmů a zahrajeme si podle aktuálních pravidel CENA: 270,- Kč pro registrované členy Exceptionals nebo 320,- Kč pro neregistrované (podrobně jsou informace k ceně a platbě rozepsané níže), V CENĚ: 2 hodiny hry na pronajatém beachvolejbalovém kurtu s vedením instruktora, potřebné vybavení, grilované speciality (na výběr budou kuřecí steaky, vepřové steaky, klobásy + pečivo), V CENĚ NEJSOU: nápoje; ty je možné donést vlastní, případně zakoupit na místě S SEBOU: oblečení vhodné na beachvolejbal PLATBY: platby je možné provádět po přihlášení na www.exceptionals.net přes platební systém PayPal nebo bankovním převodem na účet u KB: 107-3603060217/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte Váš e-mail pod kterým jste registrováni nebo Vaše jméno. Upozorňuji, že při registraci na www.exceptionals.net máte všechny námi pořádané akce se slevou. Členem Exceptionals se můžete stát zcela zdarma. Na místě si každý zvlášť bude doplácet jen nápoje, případně občerstvení nad rámec výše popsaného.  
Více informací na: michaela.trckova@exceptionals.net
    Těšíme se na vás!
Termíny