PLUTOFEST 2014

Hudba

Občanské družení Plutofest, o.s. zve všechny příznivce dobré bigbeatové, rockové, punkové a SKA hudby v sobotu 19. 7. 2014 od 13:00 na již 10. ročník peruckého letního festivalu PLUTOFEST 2014, který se koná na místním fotbalovém hřišti pod záštitou Městyse Peruc.

Na festivalu se představí celkem jedenáct kapel. 

Celým festivalem bude provázet blondýna Iva Pazderková.

Vstupenky v předprodeji jsou k dostání v sítích Ticketstream, CK Čedok, knihkupectví Kanzelsberger, CA Star Smečno, Drobné zboží Kalíková Peruc, hostinec Charvatce a Hagas servis Louny za cenu 270 Kč nebo na místě za 320 Kč, děti do 12 let zdarma, teenageři do 15 let a TP/ZTP 100 Kč.

Občerstvení bude zajištěno stánkovým prodejem. Stanové městečko a parkování bude zdarma v těsné blízkosti areálu. Více na stránkách www.plutofest.cz.

Za pořadatele se na hojnou návštěvnost a slunečné počasí těší Martin Štorek

Účinkují

Hlavním tahákem letošního ročníku je český písničkář známý pod přezdívkou Xindl-X. Další hudební peckou budou Rybičky 48 a zpívající plzeňský právník Petr Pečený alias Doktor P.P., nebudou chybět ani příbramští eečka (E!E). Návštěvnící se rovněž zaposlouchají do skvělých rytmických skladeb kapel: Covers for Lovers, Hlahol, Nežfaleš, Dilema in cinema, Kapišto, Třítí meta a místní Alterego.

Kontakty

www.plutofest.cz

Termíny