Delegát cestovní kanceláře - Místní zástupce cestovní kanceláře

Kurzy, vzdělání, konference

 

Kurz Delegát cestovní kanceláře - Místní zástupce cestovní kanceláře je odborný kurz akreditovaný MŠMT ČR. 

Cílová skupina

  • Dolní      věková hranice: pro nástup do kurzu cca 17,5 roku, v den vykonání zkoušky je podmínkou      dosažení věku 18 let.
  • Horní      věková hranice: není určena, závisí jen na zdravotních možnostech každého delegáta,      práci delegáta vykonává mnoho čiperných seniorů.
  • Delegát by      měl mít středoškolské vzdělání, mnoho delegátů jsou vysokoškoláci
  • Znalost      alespoň jednoho cizího jazyka (umět komunikovat - rozumět a mluvit) 

Delegát - místní zástupce je pověřeným zástupcem cestovní kanceláře v místě pobytu (nejčastěji u moře, na horách, ale i v rekreačních oblastech atd..). Úkolem delegáta je starat se o turisty, to znamená zajišťovat organizační a administrativní záležitosti cestovní kanceláře. Delegát není průvodce, a proto neposkytuje turistům odborný výklad.

Cena kurzu: 9 900 Kč obsahuje vlastní kurzovné a studijní materiály na CD.

Nyní akční sleva na 6 900 Kč při podání přihlášky on-line (akční cena platí do odvolání, o jejím poskytnutí rozhoduje datum podání přihlášky, kurzovné musí být uhrazeno nejpozději do zahájení kurzu).

Zkouška:  Kurz je zakončen zkouškou profesní kvalifikace PK 65-026-M, která je nejvyšším typem zkoušky pro Místní zástupce - delegáty v rámci celoživotního vzdělávání. Zkouška se skládá se z učiva, které probíráte v průběhu celého kurzu.

Přednášky navazují na středoškolské znalosti. Kurz obsahuje 80 vyučovacích hodin.

Termíny