Food Festival Luhačovice

Volný čas, Pro děti

Nahlédnutí do tajemství Luhačovické kuchyně od historie až po současnost je letošním tématem Food Festivalu Luhačovice. Na návštěvníky čekají historické recepty i výstava historických kuchařských knih, stejně jako moderní gastronomie luhačovských hotelů.

 „Na druhém ročníku Food Festivalu se představí nejen hotelové kuchyně Resortu Luhačovice, ale také hotel Alexandria, který neodmyslitelně patří k tradicím luhačovické kuchyně. Připravili jsme program pro děti i dospělé, ale stěžejní je samozřejmě samotná gastronomická sekce. Letos se v jednotlivých menu objevují opravdové speciality, takže se hosté mají na co těšit,“ představuje letošní Food Festival Dana Husková z Resortu Luhačovice.

Druhý ročník Food Festivalu Luhačovice, který pořádá Resort Luhačovice, se letos odehraje v sobotu 16. srpna v areálu Luhaparku. Dopoledne bude patřit především výletům do historické kuchyně v podání okrašlovacího spolku Calma nebo seniorů z AKC ČR, odpolední program pak představí moderní úpravy ryb nebo trendy v gastronomii pro děti.

 

Účinkují

Stanislav Zukal

Jiří Eichner

Lucie Kovandová

 

 

Termíny